Rezerwacja +48 533 103 107

Opinie i kilka słów podopiecznych

Odwiedzam co najmniej raz w tygodniu po zwichnięciu stawu łokciowego, „święta trójca”: Roksana, Paulina, Aneta są świetne. Po każdej rehabilitacji niesamowity progres! Nie mogłam trafić lepiej.

Polecam.

Beata

Polecam usługi w Roxelli. Cudowne miejsce. Syn cierpiał na guzy kości piętowej w obu stopach. Lekarze rozkładali ręce i dopóki pięta nie przestanie rosnąć (miał wtedy niespełna 9 lat) miał nie uprawiać żadnego sportu — nie biegać, zwolniony z WF. Wolno mu było tylko pływać. Dla mnie, jako mamy żywego, energicznego chłopca było to załamujące. Szukając informacji, natrafiłam, że w takim przypadku pomaga zabieg Indiba. Znalazłam informację, że taką terapię właśnie robią w Roxelli. Panie podjęły się rehabilitacji, a Pani Roksana za wszelką cenę próbowała nam pomóc. Ma szeroką wiedzę, doradziła suplementację, dzięki temu stopniowo syn wracał do aktywności fizycznej, dużo szybciej niż to było przewidywane. Dziś już mając 10 lat, normalnie ćwiczy na wf, bierze udział w zawodach, gra w klubie piłkarskim. Gdyby nie pomoc ze strony Pani Roksany przypuszczam, że niestety byłby skazany tylko na e-sport.

Bardzo dziękuję wszystkim Paniom za pomoc, a w szczególności Pani Roksanie za włożone serce i chęć pomocy za wszelką cenę. Ze szczerego serca polecam wszystkie usługi w Roxelli, a w szczególności zabieg Indiba.

Pozdrawiam. 

Anna

Korzystam z usług różnych fizjoterapeutów od ponad dwudziestu lat. Dużo specjalistów się mną zajmowało jednak to w Roxelli znalazłem wszystko to, co definiuje fizjoterapię na wysokim poziomie. Przyjazna pacjentowi atmosfera pełna życzliwości i profesjonalizmu. Szeroki zakres usług w tym zabiegi indiba, terapia manualna, i nie tylko. Polecam serdecznie! Najlepsze fizjoterapeutki w regionie.

Łukasz

Polecam centrum rehabilitacji — kilkukrotnie postawiona trafnie diagnoza i nieoceniona pomoc. Ból po naderwaniu więzadła w kolanie znika po 2-3 spotkaniach. Profesjonalny sprzęt INDIBA działa rewelacyjnie. Ponadto córka borykała się od ponad roku z ciągłymi bólami głowy. Miała wykonane badania (rezonans, tomograf i EEG) - wszystko było w porządku. Byliśmy u kilku specjalistów i niestety nie udało się znaleźć przyczyny tak silnych i ciągłych bóli. Podczas spotkania u Pani Roksany został wykonany masaż leczniczy i od kilku dni bóle głowy się nie pojawiły.
Jesteśmy ogromnie wdzięczni.
Bardzo dziękujemy!

Karina

© Wszystkie prawa zastrzeżone - ROXELLA